|
Lietotāji / M / Mujer / Gramatas / Donžuāns Billijs |
![](/img/button/light_gray_l.gif) |
Par lietotāju |
![](/img/button/light_gray_r.gif) |
|
![](/img/button/light_gray_l.gif) |
Nosūtīt saiti |
![](/img/button/light_gray_r.gif) |
|
![](/img/button/light_gray_l.gif) |
Darbības ar fotogrāfiju |
![](/img/button/light_gray_r.gif) |
|
|
|
![](/img/shadow/banner_shadow.png)
Komentāri LV-1, RU-0 |
|
|
|
Populārā amerikāņu rakstniece Olīvija Goldsmita (1949) ir pierādījusi sevi kā asprātīgas tikumu komēdijas meistari. Viņa sākusi rakstīt uzreiz pēc šķiršanās no vīra, kurš “sev paņēma gandrīz visu”. Ne velti literatūras kritiķi Olīviju Goldsmitu dēvē arī par ģeniālu atriebes komēdiju autori – sieviete viņas darbos vienmēr ir uzvarētāja.
Bruklinas bāra īpašnieks Billijs Nolans ir ne tikai apgrēcīgi izskatīgs, bet šim vīrietim arī piemīt paradums pamest katru sievieti, ar kuru viņš tiekas. Pēc tam Billijs nekavējoties steidzas pie nākamās, savukārt ik pamestā sieviete ātri vien iziet pie vīra.
Šķiet, tikai Keita Džeimsone ir imūna pret Billija valdzinājumu. Pie pirmās iespējas viņa ir pametusi Bruklinu un devusies uz Manhetenu veidot karjeru, šīs sievietes plānos neietilpst iemīlēties kādā nekauņā no bijušā rajona.
Taču rodas dažas aizķeršanās...
No angļu valodas tulkojusi Elita Līdumniece.
Cena veikalos: No 3.00 LVL
Mana cena: 1.50 LVL |
|
Uz augšu
|
|
|
|