Gaišais fons | По-русски English
Reģistrācija
Ielādēt fotogrāfijas
Preču katalogs
Cenas un pakalpojumi
Salonu adreses

Lietotāju albumi
Latvijas vēsture
Sludinājumi

Auto.lv - autotirgus
Latvijas transporta sludinajumu portāls
OCTA.lv - online kalkulātors
Izvēlaties labāko cenu starp visiem apdrošinātājiem!
Jautājumi un atbildes
Šeit ir apkopotas atbildes uz lietotāju biežāk uzdotajiem jautājumiem. Šīs teksts ir stingri ieteicams jaunu lietotāju iepazīšanai.

Vai FOTKI.LV hostings tiešām ir bezmaksas ?
Jā, serveris FOTKI.LV piedāvā hostingu līdz 1Gb bez maksas, vienīgais noteikums ir vispārīgo noteikumu ievērošana, kuriem Jūs piekrītat reģistrējoties.
Par katru izdrukāto fotogrāfiju Jūs saņemiet papildus 1 Mb.

Kā ielādēt fotogrāfiju?
Nospiediet pogu "Manas fotogrāfijas", pēc tām "Pievienot mapi" . Kad izveidosiet vajadzīgo mapi (galeriju), Jūs varēsiet tajā ielādēt fotogrāfijas.
Pieļaujamie formāti: PNG, BMP, bet ieteicamais formāts - JPEG. 

Kā pievienot fotogrāfiju izstādei?
Fotogrāfiju ielādi uz Personālo izstādi var veikt tikai no lietotāja mapes (galerijas). Klikšķiniet uz izvelēto fotogrāfiju, uzspiediet pogu "Operācijas ar fotogrāfiju", izvelēties punktu " Pievienot izstādei" un pievienojiet fotogrāfiju izstādei. Izvēlne "Operācijas ar fotogrāfiju" ir pieejama arī pēc klikšķinājuma ar labo peles taustiņu uz fotogrāfijas.

Kā ielādēt fotogrāfijas pēc FTP?
Ieejiet ftp://<jūsu_niks>@fotki.lv. Parole - Jūsu parole fotki.lv saitā. 
Ērtākam darbam izmantojiet pilnvērtīgo FTP klientu.
Pēc fotogrāfiju ielādes tie automātiski pēc dažām minūtēm parādīsies Jūsu saknes mapē, tas ir tieši sadalījumā "Manas fotogrāfijas".

Es nesaprotu, kā strādā parole mapē (galerijā).
Parole ļauj apmeklēt jūsu mapes tikai tiem apmeklētājiem, kas zin paroli. Piemēram, jūsu mapi "Foršs pasākums" varēs apskatītes tikai tie draugi, kuri iedīs paroli. Parole izplatās arī uz apakšmapēm.

Ko darīt, ja ir izlietota brīvā vieta serveri?
Savā profilā jūs varat pasūtīt papildus 200 Mb par atsevišķu samaksu.
Par katru izdrukāto fotogrāfiju Jūs saņemiet papildus 1 Mb.

Kā izdrukāt fotogrāfijas?
Atzīmējiet mapē vēlamās fotogrāfijas un nospiediet pogu  “Nosūtīt izdrukai”. Visas Jūsu izvēlētās fotogrāfijas atradīsies Izdrukas  grozā. Vienā izdrukas pasūtījumā visām fotogrāfijām jābūt viens izmērs. Ja Jūs vēlaties izdrukāt dažas fotogrāfijas cita izmēra – Jums nepieciešams veikt atsevišķu pasūtījumu. Precīzāk >>

Kā izdrukāt kalendāru?
Kalendārus var izdrukāt līdzīgi fotogrāfiju izdrukai (sk. augstāk).
Laukā "izmērs" izvelēties vajadzīgo izmēru "Kalendāri" sekcijā. Zem katras fotogrāfijas parādīsies pogs "Dizains". Klikšķinot uz to parādīsies rīks, kas palīdzēs jums sagatavot kalendāru izdrukai.

Kādos datu nesējos var nest fotogrāfijas, lai tās izdrukātu salonā ?
Jūs varat nest sekojošos datu nesējos: floppy disk, CD-R/RW, USB Flash Drive, MultiMediaCard, Microdrive, CompactFlash Card, SD Memory Card, SmartMedia Card, Memory Stick, Memory Stick Pro un xD Picture Card.
Ja fotogrāfijas malu attiecība atšķiras no izvēlētās izdrukas izmēra malu attiecības, tad bildei jāveic kadrēšanu pēc Jūsu izvēlētā virziena vai jāizvēlas citu fotogrāfijas izmēru, kas atbilst Jūsu fotogrāfijai.
Aizmirsu paroli, ko darīt ?
Jūs varat atjaunot paroli nosūtot SMS vai email.
Reklāma © FOTKI.LV     Mūsu fotosaloni:   Kurzemes prospekts 1a (t/c "Damme"), Kr. Valdemāra iela 25 Jautājumi un atbildes
Top.LV